Služby

 

GARANT, spolehlivost a záruka kvality

Naše společnost se specializuje na české i zahraniční klienty zejména z ústeckého a středočeského regionu, výjimkou však nejsou ani klienti z jiných regionů. Naší předností je výborná znalost německého a anglického jazyka, vysoká odbornost našich zaměstnanců doprovázená dlouholetými zkušenostmi v oboru a tím pádem i vysoká kvalita námi nabízených služeb.

VEŠKERÉ SLUŽBY POSKYTUJEME I V NĚMČINĚ A ANGLIČTINĚ !!! Kontaktujte nás…
Více...

26Vedení účetnictví

Nabízíme vedení a zpracování vašeho účetnictví na velmi vysoké odborné úrovni a zaručujeme vždy individuální přístup ke každému z našich klientů. Osvědčená kvalita a profesionální jednání je zaručena více než 30-ti letou praxí v oboru. Náš tým je tvořen profesionály v oboru, kteří se pravidelně zúčastňují odborných vzdělávacích kurzů a profesních školení.

Více...

15Mzdové účetnictví

Pro vaší firmu nabízíme vysoce kvalitní zpracování kompletní mzdové a personální agendy díky vysoké kvalifikaci našich mzdových účetních s dlouholetou praxí. Mezi naše přednosti patří zejména diskrétnost, vysoká kvalifikace a plnění termínů. Rádi vám vždy poradíme a plně zastoupíme v jakýchkoliv personálních záležitostech.

Více...

36Správa daní a daňová optimalizace

Naše společnost vám může v této leckdy komplikované disciplíně nabídnout sestavení a zpracování všech druhů daňových přiznání, zastupování či asistenci při kontrolách a při jednání s úřady a se správcem daně, dále vám taky rádi pomůžeme s daňovou optimalizací i daňovým plánováním. V rámci ostatního daňového servisu vás vždy budeme průběžně informovat o vašich daňových povinnostech a novinkách ze světa daní.

Více...

31Vedení daňové evidence

Pro všechny podnikající fyzické osoby, které nepovedou podvojné účetnictví nabízíme vedení daňové evidence, která slouží ke stanovení základu daně z příjmu. Daňovou evidencí se rozumí zpracování kompletní agendy o příjmech a výdajích, majetku a závazcích. 

 

Více...

29Manažerské účetnictví a controlling

Pro úspěšné vedení společnosti je důležité pracovat s daty a různými analytickými ukazateli, které Vám řeknou, kde firma funguje na výbornou a kde má ještě své skryté rezervy. K efektivnímu řízení společnosti slouží tzv. controlling, který slouží nejen k získávání a analýze dat, ale také pomáhá vytvořit systém kontrolních mechanismů a vnitropodnikových procesů k dosažení stanovených cílů.

Více...

10Vedení účetnictví u klienta

Pro Váš osobní komfort nabízíme také možnost vedení účetnictví přímo u Vás v sídle firmy nebo jiných vyhrazených prostorách. Výhodou této služby je, že budeme Vaše účetnictví zpracovávat přímo na softwaru, který nám k tomu poskytnete, případně Vám rádi poradíme s jeho výběrem, aby splňoval veškeré požadavky pro Vaše podnikání a aby byla případně zabezpečena veškerá datová komunikace mezi jednotlivými pobočkami Vaší firmy.

Více...

12Ekonomické poradenství a další služby

Naše společnost působí na trhu přes 30 let a máme zkušenosti z různých odvětví podnikání. Díky těmto znalostem Vám dokážeme poradit, jak úspěšně rozvíjet svůj business, na které věci se zaměřit a naopak na co si dát pozor.

 

Více...

Napsat komentář

CzechEnglishGerman
Přejít nahoru